Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja bez operacji
28 sierpnia, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia pleców
4 września, 2019

Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Noc staje się coraz krótsza i za chwilę pojawią się pierwsze żonkile. Jest to też właściwy czas na pielęgnację skóry. Zimą nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

Zanim przyjdziesz na zabieg

Do depilacji powinno się odpowiednio przygotować. Kilka tygodni wyznaczonym zabiegiem należy zrezygnować z usuwania zbędnego owłosienia depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opaleniznazimą nam nie zagraża, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed wizytą w gabinecie należy przestać stosować kremów z witaminą A.

Dzień zabiegu

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba także wstrzymać się od stosowania balsamów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od depilowanej partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają 3-4.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyprawy na basen nie są dobrym pomysłem. Przez jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma upiększający wpływ na wygląd skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Trzydzieści dni po depilacji laserowej powinno się całkowicie odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Idealnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik melaniny w skórze, który pozwala niezwykle dokładnie dobrać moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki depilacja przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja pach to tylko kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Depilacja laserowa – Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania niechcianego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po zimowych miesiącach powinniśmy zadbać o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Warto pamiętać o właściwym nawilżeniu, gdyż ujemne temperatury oraz przesuszone, ogrzewane powietrze negatywnie wpływają na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to także dobry moment na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, trzeba poszukać gabinetu z najlepszym laserem i właściwie przeszkolonym personelem. Polecany jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Ogromną zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy usuwać włosków mechanicznie – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia . Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Jedynie depilacja laserowa gwarantuje trwały efekt i pozbycie się niechcianego owłosienia. Wioną warto zadbać o skórę i zaplanować zabiegi.