Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym
Skuteczne usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym
4 września, 2019
Medycyna estetyczna zabiegi Toruń
Medycyna estetyczna
11 września, 2019

Najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia pleców

Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata

Tradycyjne metody depilacji

Dziś nie tylko przedstawicielki płci nadobnej marzą o tym, by mieć fantastyczne, zdrowe oraz nieskazitelnie gładkie ciało. Przeważnie nie pamięta się o takiej sprawie że wiele zewnętrznych firm udostępnia kosmetyki dla panów, na przykład kolorowe cienie, pomadki czy koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mogą selekcjonować spośród niemałej ilości chwytów przeznaczonych do podkreślania swojej urody. Natomiast co dzieje się w kwestii depilacji? Faceci, którzy przeprowadzają reprezentatywne sporty, a poniekąd muszą wkładać na siebie określone stroje np. wyścigów na rowerach bądź w czasie wyścigów pływackich, są zmuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z pewnych partii ciała. Kolarze muszą zdecydowanie golić całe kończyny, natomiast pływacy – włosy na głowie oraz klatkę piersiową. Z których strategii mają szansę korzystać? Naturalnie z wszelkich dostępnych w sklepach. Konkretne części ciała mogą golić za pomocą maszynek na żyletki, plastrów z woskiem oraz profesjonalnych żeli. Łączy się to niemniej z prawdziwymi przeszkodami. Po pierwsze z utratą sporej ilości czasu i ciągłym powtarzaniem przedstawionej operacji. Czy funkcjonują inne sposoby na uwolnienie się od niepotrzebnego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Przedstawicielki płci nadobnej powszechnie sięgają po zabiegi depilacji laserowej, bowiem ma ona bardzo dużo mocnych stron. Po pierwsze – po kilku sesjach nie musimy już nigdy martwić się nadmiernym owłosieniem depilacja laserowa uszkadza je do końca życia. Po drugie – kuracja jest całkowicie bezpieczny oraz nie powoduje bólu. Po trzecie – absolutnie nie musimy na niego marnować sterty pieniędzy starczy jedynie parę spotkań. I ostatnie – najprawdopodobniej najistotniejsze – koniec z nieustanną depilacją. Czemu w takim przypadku właściwie nie mieliby z niej korzystać panowie ? Mnóstwo spośród nich jest zaabsorbowanych wieściami w tematyce mody i urody. Kupują nie wyłącznie konwencjonalne maseczki do pielęgnacji cery, ale również bardziej elitarne „specjały”. Laserem mamy szansę nie tylko redukować niepożądane włosy, lecz też łagodzić nadmierną potliwość. Faceci mają sposobność w takim przypadku uwolnić się od włosków na dłoniach, wrastających włosów w obszarach dyskretnych z jakimi wielokrotnie mają kłopot panie lub brzydkich włosów z palców u stóp. Ci, którzy utyskują na liczne owłosienie na ramionach i plecach, także łatwo i efektywnie mają szansę się go pozbyć.

Zanim udamy się na zabieg…

Na początku powinniśmy bezwarunkowo zetknąć się ze specjalistą kosmetologiem, jaki skontroluje stan naszej skóry, opisze jej typ oraz wykluczy przeciwwskazania. Następnie dostaniemy wystarczająco wyczerpującą listę dotyczącą tego, czego nie można wykonywać przed zabiegiem oraz z jak długim wyprzedzeniem czasu. Orientacyjne zasady są następujące:

Przed którymkolwiek zabiegiem powinniśmy odpowiednio oczyścić skórę. Nie wolno aplikować na nią żadnych kosmetyków, kremów brązujących oraz pozostałych kosmetyków. Skóra bezwzględnie powinna być ogolona, z wyłączeniem niedużego obszaru. Kosmetyczka przyłoży w wybrane miejsce specjalistyczne urządzenie do weryfikowania parametrów włosów. Skóra wcale nie może być poraniona bądź przesuszona. Na 4 tygodnie przed spotkaniem nie powinno się wykorzystywać mechanicznych sposobów redukowania owłosienia, przykładowo wosku bądź depilatorów.

O pozostałych wskazaniach przed wizytą bez wątpienia zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest szczególna, ma różne potrzeby i powinno się użytkować odrębną pielęgnację. Zatem należy dobrać cechy lasera, by absolutnie nie było żadnych groźnych konsekwencji, przykładowo oparzeń. Realizuje się to za sprawą aparatury Skintel. Odszyfrowuje ono pokład aktywnej melaniny w naskórku i na tejże podstawie przystosowuje energię wiązki laserowej. W trakcie epilacji mamy możliwość się poczuć komfortowo, albowiem praktycznie w ogóle nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że powstaną paskudne ślady albo odmienne mankamenty.

Można przeprowadzić zabieg depilacji laserowej na ciemnej karnacji

Wszystko zależy od tego, z którego rzeczywiście systemu będzie korzystał określony salon. Epilacja opalonej skóry jest dopuszczalna od kilku miesięcy dzięki innowacyjnemu laserowi Palomar Vectus. Energia lasera jest dostosowywana indywidualnie, natomiast do skóry na starcie przykłada się aparaturę pomiarową. Ryzyko oparzeń z pewnością właściwie nie istnieje. Mamy szansę więc umówić się na spotkanie do kosmetologa w dowolnym czasie. Opalona cera jest kłopotem w przypadku reszty narzędzi, które właściwie nie są tak wydajne oraz korzystają z przestarzałej metody redukowania niepożądanego owłosienia.

Epilacja z wykorzystaniem wiązki laserowej jest bezspornie doskonałym konceptem dla wszystkich mężczyzn, jacy zamierzają pozbyć się zbytniego owłosienia z klatki piersiowej bądź okolic stóp. Dziś bierze się pod uwagę bowiem komfort egzystowania. Jeżeli cokolwiek nam dokucza, natomiast usunięcie „niniejszego czegoś” właściwie nie ma żadnych niemiłych efektów zdrowotnych, powinniśmy się na to bez nerwów zdecydować. Jeśli planujesz poczytać dużo więcej o tej terapii, kliknij w owy odnośnik – Depilacja